Menu

O nas

 Jesteśmy wiodącą firmą w sprzedaży i wsparciu technicznym urządzeń na pelet (kotłów i piecyków) oraz palników. Naszym odbiorcą dostarczamy kompleksowe rozwiązania od projektu po  utrzymanie w ruchu instalacji nam powierzonych.

Firma Ecofire Poland powstała w 2010 roku. W ciągu kilku lat staliśmy się liderem w polskiej branży urządzeń przeznaczonych do spalania pelletu. Obecnie skupiamy się na obsłudze  współpracujących firm instalacyjnych .Nasza usługa jest kompleksowa, obejmuje zarówno dobór i dostarczenie wysokiej jakości urządzeń jak i obsługę po sprzedażową: serwis powierzonych nam kotłowni wraz z zaopatrzeniem w wysokiej jakości pellet.

Jesteśmy polskim przedstawicielem następujących firm:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalizm i wiedza

Jako nieliczni jesteśmy w stanie dostarczyć pełen zakres urządzeń oraz akcesoriów . Naszym współpracownikom zapewniamy kompleksową obsługę, umożliwiając dostęp do wszystkich elementów niezbędnych do budowy instalacji.  Każdy z naszych klientów posiada osobistego opiekuna, który służy fachowym wsparciem i wiedzą.  Jesteśmy fachowcami i służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem każdemu klientowi.
.

Oferta

W ofercie firmy Ecofire Poland znajdziesz pełną gamę kotłów i piecyków na pelet .  Oferujemy, także w preferencyjnych cenach wszystkie akcesoria do montażu: nowoczesne izolacje, elementy z ocynku, rury spalinowe,Dodatkowo otrzymują szybki dostęp do nowości, materiałów promocyjnych, pomocy technicznej.

Co oferujemy naszym partnerom:
.

Szkolenia

Organizujemy cykliczne spotkania szkoleniowe dla sprzedawców oraz instalatorów. Dzięki naszej wiedzy dokładnie poznasz zasadę działania każdego urządzenia
oraz dowiesz się jak poprawnie przeprowadzić montaż oraz pierwsze uruchomienie.

Wsparcie techniczne

Stawiamy sobie za cel aktywne wspieranie klientów podczas montażu, rozruchu i eksploatacji naszych urządzeń.

Ecofirepoland Sp.z o.o.

Ul.Póławska 12/3

02-566 Warszawa

PL 5213869411

biuro@ecofire.com.pl

Telefon 22 1189888